Aluminyum Kompozit panellerde en uygun fiyatlar metrekaresi sadece 6$ satın almak için tıklayınız

Menü

Aluminyum Kompozit Panel

Aluminyum Kompozit Panel

Alüminyum kompozit panel, iki adet alüminyum levha ve arasındaki düşük yoğunluklu polietilen dolgunun birleşiminden oluşan yapı malzemesidir. Yapıştırıcı granül ile polietilenin alüminyum levhaya yapışması sağlanmaktadır. Üst alüminyum levhanın boyalı olmasından dolayı yüksek yüzey dayanımına sahiptir. Kompozit panellerimizde; hafiflik, estetik görünüş, hızlı ve kolay montaj, yüksek ses ve ısı yalıtımı, çok çeşitli renk ve esnek proje uygulanabilirliği en belirgin özelliklerdir.

 

Aluminyum Kompozit Panel Kullanım Alanları

Alüminyum kompozit paneller; özellikle yapı sektöründe, reklam sektöründe ve tabela yapımında tercih edilen, kolay uygulama özelliği, ekonomik fiyatları, modern görünümü ve hafif yapısı ile hem ergonomik hem de sayısız avantajı bir arada barındıran özel bir üründür. Özdemirbağlar olarak reklam sektörüne ve yapı sektörüne uygun aluminyum kompozit panelleri yüksek kalitede ve ucuz fiyatlarda sizlere sunuyoruz.

 

Aluminyum Kompozit Panel Fiyatları

Özdemirbağlar olarak üretimini yaptığımız birinci kalite ve ikinci kalite alüminyum kompozit panelleri piyasadaki en uygun fiyatlarla değerli müşterilerimize sunuyoruz. Metrekaresi 6.5 $ olan aluminyum kompozit paneller için +90 212 687 06 26 numaralı telefon numarasından veya sitemizde iletişim formundan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İkinci Kalite Ucuz Kompozit Panel

İnşaat sektöründe yapı maliyetlerini, reklam sektöründe ise tabela maliyetlerini düşürmek amaçlı sunduğumuz metrekaresi 6 dolar olan ikinci kalite ucuz kompozit paneller için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alüminyum kompozit paneller; -50°C’den +80°C’ye kadar olan sıcaklıklarda kullanılabilirler. Bina iç ve dış cepheleri, dekorasyon uygulamaları, reklam panoları başlıca panel kullanım alanlarıdır.

Özdemirbağlar olarak yeni teknolojileri kullandığımız entegre tesislerimizde; farklı ölçü ve geniş renk yelpazesi ile polietilen dolgulu alüminyum kompozit paneller üretmekteyiz.

 

  • aluminyum kompozit panel
  • ucuz kompozit panel
  • tabela kompozit panel
  • ikinci kalite panel
  • kompozit panel
  • 2. kalite panel